Війна

У Сирії повстанці погодилися залишити ще один район біля Дамаска

21 квітня, 2018 16:09
Війна/У Сирії повстанці погодилися залишити ще один район біля Дамаска
Зберегти
Вигляд
Сирійські повстанці погодилися залишити три населених пункти в районі Каламун, що на схід від Дамаска.

Сирійські повстанці погодилися залишити три населених пункти в районі Каламун, що на схід від Дамаска.

Про це повідомили сирійські державні медіа, передає Reuters.

Зазначається, що повстанці погодилися залишити цей район в обмін на гарантії безпеки після посилення бомбардувань та обстрілів з боку військ Росії, який підтримують владний режим.

Очікується, що 21 квітня з району вивезуть 3,2 тисячі протестуючих. Очікується, що евакуація триватиме три дні, після чого три населених пункти району — Ер-Рухайба, Джейруд і Ен-Насирія — перейдуть під контроль урядових сил, передає AP.

Повстанців та їхні родини мають доправити до провінції Ідліб та міста Джараблус.

Район Каламун розташований на відстані 40 кілометрів від Дамаска. Водночас повідомляється про наступ сирійських військ на південні райони передмістя столиці, яку поки також контролюють сирійські опозицінери.

Нагадаємо, у ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії, Трамп назвав їх «досконалою місією».

Удари США, Британії та Франції по Сирії підтримало НАТО , а також Україна.

МЗС Росії відреагувало на удари по хімоб'єктах у Сирії. Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН через удари по Сирії, проте Радбез ООН відхилив проект резолюції Росії.

Міноборони Франції опублікувало відео удару по Сирії.

8 квітня здійснили хіматаку на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинули щонайменше 70 людей, та постраждали понад 1000.

Пов`язані новини