УКРАЇНА

У Харкові затримали власника великої мережі маркетів з «ДНР»

12 березня, 2018 14:59
УКРАЇНА/У Харкові затримали власника великої мережі маркетів з «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою та Державною службою фінансового моніторингу затримали бізнесмена з самоназваної «ДНР» за фінансування тероризму.

Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою та Державною службою фінансового моніторингу затримали бізнесмена з самоназваної «ДНР» за фінансування тероризму.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними відомства, підприємець є власником однієї з найбільших мереж продуктових маркетів на тимчасово окупованій території Донеччини.

«Комерсант налагодив механізм постачання харчових продуктів та тютюнових виробів з території РФ», — йдеться у повідомленні.

Частина продукції напряму йшла на потреби незаконних збройних формувань бойовиків. Бізнесмен, який також є «чинним депутатом» Горлівської міської ради, входив до десятки найбільших платників податків до «бюджету» псевдореспубліки.

СБУ затримала зловмисника у Харкові, куди він приїхав у особистих справах.

Під час обшуків у харківській квартирі підприємця та місцями проживання його родичів правоохоронці вилучили документацію та електронні носії інформації із доказами фінансування терористів.

У нього також виявили п’ятдесят тисяч доларів США, сто п’ятдесят тисяч гривень та банківські картки, на яких зберігаються кошти отримані від незаконної діяльності. 

Нагадаємо, 12 березня співробітники СБУ проводять обшуки у київського журналіста Юрія Лукашина.

Пов`язані новини