Життя

У Тбілісі з’явилося морозиво зі смаком вина та чурчхели

23 липня, 2017 09:55
Життя/У Тбілісі з’явилося морозиво зі смаком вина та чурчхели
Зберегти
Вигляд
У Тбілісі з'явилося морозиво зі смаком напівсолодкого червоного вина Хванчкара з додаванням десерту з виноградного соку і чурчхели.

У Тбілісі з'явилося морозиво зі смаком напівсолодкого червоного вина Хванчкара з додаванням десерту з виноградного соку і чурчхели.

Як пише «Інтерфакс», новинку готує одна місцева компанія, яка відкрилася в травні цього року, і пропонує покупцям 40 натуральних інгредієнтів (фрукти, горіхи), з яких можна зробити більше 700 комбінацій різного морозива.

Споживач сам обирає інгредієнти для морозива, після чого літні ласощі готують одразу в його присутності протягом декількох хвилин.

Як зазначив один із засновників компанії Ніка Чугошвілі, він з партнерами зацікавився таїландською технологією приготування ролів з морозива, після чого було вирішено створити продукт з оригінальним і абсолютно грузинським ароматом і смаком — з вином Хванчкара і чурчхелою.

«До молочної суміші додається вино, потім це охолоджується в спеціальній установці, після чого роли з морозива подаються з нарізаною чурчхелою», — сказав він.

Грузинська компанія також готує морозиво з лікеру Бейліс, зі смаком Мохіто та інших популярних коктейлів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франшиза чи власна мережа: що обрати? — БІЗНЕС-ПЛАН. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини