У Telegram офіційно запрацювала монетизація каналів

У месенджері Telegram офіційно запрацювала монетизація каналів. Їхні власники зможуть отримувати 50% прибутку від реклами, що відображається в їхніх каналах.

Про це йдеться у блозі Telegram.

Там вказують, що власники Telegram-каналів із понад тисячею підписників отримуватимуть 50% доходу від реклами, що показується в їхніх каналах. Прибуток власникам каналів надходитиме у криптовалюті Toncoin, що працює на блокчейні TON.

Це аргументують тим, що в цього блокчейну низька комісія, висока швидкість транзакцій та можливість обробки великої кількості транзакцій за секунду.

Telegram також запустив рекламні оголошення для роботи монетизації, які можна сплатити за допомогою Toncoin. Однак вони будуть не доступні для користувачів деяких країн, зокрема росії, України, Палестини та Ізраїлю.

Що з Telegram в Україні?

У Верховній Раді ініціювали законопроєкт, яким пропонують запровадити регулювання для месенджера Telegram та подібних йому соцмереж.

Його автор — народний депутат Микола Княжицький — пояснив, що законопроєкт не пропонує блокування Telegram, а запроваджує «приблизно таке саме регулювання, яке встановлено законодавством для платформ типу YouTube». Зокрема, згідно з законопроєктом, такі платформи, як Telegram, муситимуть реагувати на поширення контенту з виправдовуванням російської агресії.

Очільник Головного управління Міноборони Кирило Буданов заявив, що месенджер Telegram становить проблему для національної безпеки України. Водночас, за словами Буданова, платформа допомагає інформаційно впливати на людей на тимчасово окупованих територіях.