Компанія Telegram випустила офіційну заяву про роботу над блокчейн-платформою TON — криптовалюту Grams ще не можна купити, а сама платформа допрацьовується відповідно до законів різних країн.

Про це йдеться в офіційній заяві Telegram.

Зазначається, що компанія хоче спростувати чутки та вигадки щодо запуску їхньої криптовалюти.

Так, у компанії повідомили, що криптовалюту Gram ще не можна придбати, бо вона перебуває на стадії розробки та її ще не існує.

Також Telegram не буде підтримувати роботу блокчейн-платформи TON після її запуску. Компанія не гарантує і не може гарантувати, що хтось буде розробляти та впроваджувати нові функції у платформу.

На першій стадії запуску криптовалюти гаманець Grams Wallet буде міститися в окремому додатку й не буде інтегрований до Telegram.

Крім того, код TON буде в загальному доступі. У Telegram підкреслили, що не матимуть жодного контролю та унікальних прав над блокчейном.

Нагадаємо, у жовтні Комісія з цінних паперів і бірж США через суд домоглася тимчасової заборони на випуск і продаж криптовалюти Gram від Telegram. Запуск криптовалюти мав відбутися 31 жовтня, але її розробники не зареєстрували продаж та обіг Gram, що є порушенням американського законодавства.

Також засновника Telegram Павла Дурова викликали на допит до суду у США у рамках провадження щодо запуску криптовалюти Gram. Він має свідчити 7 та 8 січня.

Поділитись: