Додаток для знайомств Tinder оголосив про впровадження «кнопки тривоги» для виклику поліції, якою можна буде скористатися в разі, якщо на побаченні ви відчуєте небезпеку – поки лише в Сполучених Штатах.

Про це повідомляє BuzzFeed.

Так, у четвер, 23 січня, Match Group — компанія-власник Tinder — оголосила про партнерство з додатком Noonlight. Він відстежує місцеперебування людей та інформує про нього надзвичайні служби в разі активації додатку.

З понеділка, 28 січня, користувачі Tinder матимуть змогу додавати інформацію про свої побачення в додаток Noonlight, зокрема про те, з ким і де вони зустрічаються, а також давати доступ до служб геолокації. Відповідно, в Tinder з’явиться «кнопка тривоги», яка в разі натискання сповістить про небезпеку диспетчера Noonlight.

У тих користувачів, які оберуть можливість використання «кнопки тривоги», в профілі — за вибором — може з’явитися відповідна позначка. «Вона слугуватиме стоп-сигналом (для тих, хто може погрожувати на побаченні — ред.), якщо люди не проти мати її у своєму профілі», — пояснила BuzzFeed речниця Tinder.

Поки що «кнопка тривоги» працюватиме лише в США. Про плани її впровадження в інших країнах наразі не повідомляється.

Поділитись: