У Tinder додадуть повідомлення з попередженням представників ЛГБТ-спільноти при поїздці до країн, де одностатеві стосунки переслідуються законом.

Як пише The Verge, функція отримає назву «попередження мандрівника» і автоматично приховуватиме профіль такого користувача.

При бажанні людина зможе відкрити доступ до свого профілю, але розробники приховають відомості про її орієнтацію заради безпеки.

Для визначення списку потенційно небезпечних країн творці Tinder співпрацювали із Міжнародною асоціацією лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексуалів (ILGA). Всього виділено 69 країн, де одностатеві стосунки переслідуються за законом. У дев'яти із них, зокрема в Ірані та Саудівській Аравії, прокурори можуть домагатися смертної кари за одностатеві акти.

Нагадаємо, 23 червня у Києві відбувся Марш Рівності «Київ Прайд». Основною темою стала «Свобода. Єдність. Боротьба», а головним гаслом – «Наша традиція – це свобода!». У день проведення Маршу, в Адміністрації президента закликали вжити заходів для недопущення зіткнень між прихильниками і противниками Маршу.

Поділитись: