У Торецьку з 15 січня поновлять водопостачання, якого не було 3 дні через пошкодження водогону. Про це в ефірі програми «Нині Вже» на Громадському повідомив перший заступник голови Донецької Військово-цивільної адміністрації Євгеній Вілінській.

«Станом на зараз водопровід полагоджений. «Вода Донбасу» знайшла пошкодження. Включились агрегати, почалась подача води. Воду подадуть завтра зранку (ред. — 15 січня) », — сказав Вілінській.

Він також зазначив, що це вже не перше пошкодження торецького водогону, тому, щоб уникнути подібних ситуацій, ВЦА намагається розробити обхідний план водопостачання. Утім, всі попередні плани також проходили через фронтову зону.

Водночас місцевий активіст Володимир Єлець зазначив, що альтернативний план водопостачання є, але його не реалізують.

Також активіст сказав, що проблему з забезпеченням води мають люди з обмеженими можливостями, похилого віку, оскільки вони не можуть самостійно донести воду.

Єлець розповів, що в Торецьку є волонтери, які допомагають людям доставляти воду у свої домівки. За його словами, питної води в магазинах вистачає. 

14 січня спеціалісти розпочали проведення аварійно-відновлювальних робіт на водогоні. У населених пунктах, які лишаються без води, організували підвезення питної та технічної води. Також у Торецьку оголосили надзвичайний стан.

12 січня жителям 30-тисячного Торецька відключили воду через прорив водогону на ділянці Горлівка-Торецьк. Ремонт планували почати 14 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торецьк на Донеччині 10 днів прожив без води: чому це знову може 

Поділитись: