Війна

У Торецьку майже 35 тисяч людей отримують воду 2 години на добу

28 червня, 2017 13:11
Війна/У Торецьку майже 35 тисяч людей отримують воду 2 години на добу
Зберегти
Вигляд
У Торецьку Донецької області через складну ситуацію з водопостачанням, майже 35 тисяч людей отримують воду 2 години на добу. В селищах Північне та Залізне вода подається на дві години один раз за дві доби

У Торецьку Донецької області через складну ситуацію з водопостачанням, майже 35 тисяч людей отримують воду 2 години на добу. В селищах Північне та Залізне вода подається на дві години один раз за дві доби.

Про це повідомляє Штаб АТО з посиланням на українському сторону Спільного центру з контролю і координації.

Виконувач обов’язків міського голови Торецька Юрій Євсіков попередив про можливість гуманітарної катастрофи.

Зазначається, що ще на початку 2017 року через обстріли було пошкоджено ділянку водоводу «Горлівка-Торецьк», що проходить через лінію зіткнення в районі шахти імені Гагаріна.

За підрахунками комунальних служб Торецька на землю щоденно витікає близько 15 тисяч кубометрів води. Через це в місті запроваджено жорсткий графік водопостачання. В багатоповерхівках в центральній частині міста вода доходить лише до другого поверху.

За словами Юрія Євсікова в місті може спалахнути епідемія інфекційних захворювань. Міська санепідемстанція готується днями закрити усі дитячі садки. Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій підвозять воду в цистернах, але її вистачає лише для нагальних потреб.

Як наголосив Євсіков, для обстеження та ремонту водоводу достатньо 10 годин, однак наразі це неможливо через недотримання «режиму тиші».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Десять днів без води — репортаж з прифронтового Торецька.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини