Війна

У Травневому на Донеччині через обстріли не змогли відремонтувати будинки та ЛЕП

16 грудня, 2017 19:40
Війна/У Травневому на Донеччині через обстріли не змогли відремонтувати будинки та ЛЕП
Зберегти
Вигляд
lead
Бойовики обстріляли околиці селища Травневе Донецької області, чим зірвали ремонтні роботи на пошкоджених лініях електропередач та житлових будинках.

Бойовики обстріляли околиці селища Травневе Донецької області, чим зірвали ремонтні роботи на пошкоджених лініях електропередач та житлових будинках.

Про це повідомляє штаб АТО.

Зазначається, що через сильні прицільні обстріли військові евакуювали ремонтників та рятувальників Державної служби надзвичайних ситуацій.

Також повідомляється, що місцеві мешканці Травневного та сусіднього Гладосового через постійні обстріли вимушені були ночувати у селищі Новолуганське та у підвалах своїх будівель.

Раніше місія ОБСЄ повідомила про ескалацію конфлікту в районі селищ Травневе та Гладосове біля лінії розмежування на Донбасі. Спостерігачі місії зафіксували появу нових траншей, бронетранспортерів і укріплень неподалік від населених пунктів.

25 листопада у штабі АТО заявили про звільнення українськими військовими населених пунктів  Травневе і Гладосове у Донецькій області.

Згодом в ефірі Громадського офіцер Генштабу ЗСУ Владислав Волошин пояснив, що ці населені пункти розташовувались на підконтрольній Україні території і тому їх «ніхто не звільняв».

За його словами, так званої «сірої зони» не існує, ці пункти перебували і перебувають на українські території.

Пізніше бойовики надіслали ОБСЄ фейковий лист зі скаргами мешканців Гладосового.

Пов`язані новини