У третьому сезоні фантастичного серіалу «Дивні дива» (Stranger Things) знявся 33-річний британсько-український актор Алек Утгофф. Він зіграв одну з головних ролей нового сезону — вченого Олексія Смірнова.

Утгофф народився в Україні та жив тут до 11 років, а потім переїхав до Британії. Вищу освіту Утгофф отримав у Британії, після чого переїхав до Лос-Анджелеса. На сьогодні актор вільного розмовляє українською, англійською та російською.

За свою кар’єру Алек Утгофф встиг зіграти епізодичні ролі в фільмах «Турист», «Джек Райан: Теорія хаосу», «Мордекай», «Місія нездійсненна 5» та інших, однак славу йому принесли саме «Дивні дива». За лічені дні після прем’єри третього сезону кількість підписників на офіційній сторінці актора в Instagram зросла з 17 до майже 79-ти тисяч.

«Спасибі всім за теплі слова і підтримку! Я справді зворушений, що ви отримали задоволення від моєї гри і резонували з персонажем. Я намагався відповідати людям, наскільки міг», — написав Утгофф в одному зі своїх постів.

Нагадаємо, третій сезон серіалу «Дивні дива» вийшов 4 липня на стрімінговом сервісі Netflix. Вже точно відомо про продовження серіалу ще на два сезони.

Microsoft перевипустила Windows 1.0 до виходу нових серій «Дивні дива»

Раніше про серіал «Дивні дива» випустили книгу, а комікс за серіалом вже вийшов в українському перекладі.

Поділитись: