Пожежа у торговому центрі міста Кемерово сталася через коротке замикання в електропроводці, яке викликало протікання даху ТРЦ.

Пожежа у торговому центрі міста Кемерово сталася через коротке замикання в електропроводці, яке викликало протікання даху ТРЦ. До такого висновку дійшли фахівці дослідницького центру експертизи пожеж Санкт-Петербурзького університету МНС Росії.

Про це повідомляє «Коммерсант» з посиланням на власні джерела.

Експерти дійшли висновку, що замикання сталося в електропроводці, прокладеної на четвертому поверсі центру над дитячою ігровою зоною.

Замикання могло бути спричинене протіканнями даху. Сніг з даху ТРЦ ніхто не прибирав, як наслідок — він почав танути, а вода потрапила на дроти проводки.

За даними фахівців МНС, першою загорілася пластикова люстра, розташована над дитячим сухим басейном з поролоновими кубиками. Зазначається, що займання цілком могло мати локальний характер, але його швидко роздула вентиляція, яку в момент пожежі ніхто не вимкнув.

25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Поділитись: