ENRU

У труні жертви Смоленської катастрофи виявили останки семи інших поляків

У труні генерала Броніслава Квятковського, який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом, виявлені фрагменти останків інших семи осіб-членів польської делегації.

Про це повідомляє видання Fakt.

«Це показує, наскільки були неправі ті, хто противився ексгумації. Це підтверджує недбалість уряду Дональда Туска. Як він міг допустити, щоб тіла, які привозили зі Смоленська, ховали просто так, без обстеження, без розтину, без ідентифікації?» — заявив депутат польського сейму Яцек Сасін, передає «Радіо Польща».

На його думку, Дональд Туск і наступний прем'єр Польщі Ева Копач скомпрометували себе, оскільки стверджували, що в Росії останки жертв були ідентифіковані належним чином.

На думку Сасіна, офіційна версія авіакатастрофи не має нічого спільного з дійсністю.

Нагадаємо, Польща звинуватила російських авіадиспетчерів у катастрофі Ту-154 під Смоленськом.

Раніше повідомлялось, що Литва передала Польщі записи переговорів між польським бортом Ту-154М і диспетчерської вежею в Смоленську.

Нагадаємо, 20 вересня 2016 року у Польщі відновили справу щодо неефективного розслідування Смоленської катастрофи.

Літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту розбився 10 квітня 2010 року поблизу Смоленська. В авіакатастрофі загинули 96 чоловік, включаючи президента Польщі, його дружину і високопоставлених польських політиків. Вони прямували в Росію, щоб взяти участь в траурних заходах у зв'язку зі 70-ю річницею розстрілу в Катині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катастрофа під Смоленськом: що відомо про винуватців через сім років після трагедії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram