У п'ятницю, 22 червня з 7:00 до закінчення державних заходів у парку Вічної Слави вносяться зміни в роботу наземного транспорту.

У п'ятницю, 22 червня з 7:00 до закінчення державних заходів у парку Вічної Слави вносяться зміни в роботу наземного транспорту.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

Повідомляється, що рух тролейбусів маршруту № 38 буде організовано від станції метро «Видубичі» до бульвару Лесі Українки (до вулиці Новогоспітальної), автобуси маршруту № 24 — від Центрального залізничного вокзалу до стадіону «Динамо» імені Лобановського.

Для тролейбусу № 38 та автобусу № 24 на час проведення заходів тимчасово скасовується зупинка «Парк Вічної Слави».

Також рух автобусного маршруту в режимі маршрутного таксі № 520 у зазначений час здійснюватиметься за наступною схемою:

ст. м. «Видубичі» — Залізничне шосе — Либідська площа — вул. Велика Васильківська — вул. Євгена Коновальця — вул. Михайла Задніпровського — вул. Генерала Алмазова — вул. Цитадельна — вул. Лейпцизька — вул. Московська — далі за існуючою схемою.

Крім того, автобусний маршрут в режимі маршрутного таксі № 470 курсуватиме за схемою: вул. Ягідна — просп. Науки — б-р Дружби Народів — б-р Лесі Українки — вул. Генерала Алмазова — вул. Цитадельна — вул. Лейпцизька — вул. Московська — далі за існуючою схемою.

Нагадаємо, у Києві планують зробити платним в'їзд до центру міста, щоб зменшити транспортний трафік в столиці. 

Поділитись: