Міська адміністрація спільно з операторами ринку розробили та визначили низку вулиць, на яких буде реалізовано перші пілотні проекти із впорядкування розміщення рекламних конструкцій

У Києві розпочалась реалізація пілотних проектів передбачає демонтаж усіх рекламних конструкцій, які не відповідають вимогам, та встановлення конструкцій узгодженого типу в дозволених місцях.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Раніше міська адміністрація спільно з операторами ринку розробили та визначили низку вулиць, на яких буде реалізовано перші пілотні проекти із впорядкування розміщення рекламних конструкцій – у межах від площі Льва Толстого до площі Контрактової.

До проекту увійшли вулиці: Велика Васильківська (від площі Льва Толстого до вул. Хрещатик), Хрещатик, Грушевського (від Європейської площі до стадіону «Динамо»), Володимирський узвіз, Боричів узвіз, Поштова площа, Сагайдачного.

Повідомляється, що оператори, власники рекламних засобів, що розміщені в зоні проектування, вже розпочали роботи з демонтажу конструкцій і підготовчі роботи для монтажу нових.

Для виконання цього проекту необхідно виготовити та змонтувати 56 одиниць конструкцій сучасного типу на загальну суму близько 4 млн грн. Загальний обсяг інвестицій у проект для операторів із врахуванням усіх робіт і зобов’язань за контрактами складає понад 5 млн грн.

Нагадаємо, що Київська міська рада затвердила нову концепцію розвитку зовнішньої реклами, якою суттєво обмежила розміщення зовнішньої реклами у Києві та заборонила рекламу в історичному центрі столиці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: