У справі фігурують 346 акаунтів у соціальних мережах, які нібито поширювали неправдиві повідомлення, що призвело до зростання курсу долара.

Генеральна прокуратура Туреччини розпочала розслідувати справу про загрозу економічній безпеці. У справі фігурують 346 акаунтів у соціальних мережах, які нібито поширювали неправдиві повідомлення, що призвело до зростання курсу долара.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

«Розслідування було розпочато щодо людей, чиї дії становили загрозу економічній безпеці через маніпулятивні повідомлення в медіа та на сторінках у соціальних мережах», — заявили у прокуратурі.

У правоохоронному відомстві вважають такі дії фігурантів справи «націленими проти Республіки Туреччина, її миру та економічної безпеки».

У серпні курс турецької ліри до долара впав з 5,5 до 6,8. Цу відбулося на фоні погіршення відносин США та Туреччини, а також запровадження Америкою мит на турецькі сталь та ілюміній.

Дональд Трамп оголосив, що США подвоять тарифи на турецькі сталь та алюміній на тлі погіршення дипломатичних відносин з Анкарою.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав владу США переглянути ставлення до Анкари, пригрозивши у протилежному випадку почати пошук нових союзників.

 

Поділитись: