Життя

У Туреччині затримали 9 причетних до замаху на Ердогана військових

Життя/У Туреччині затримали 9 причетних до замаху на Ердогана військових
Зберегти
Вигляд

Турецькі силовики захопили 9 спецпризначенців, які брали участь у спробі захоплення президента країни Реджепа Ердогана під час невдалої спроби державного перевороту.

Про це повідомляє турецьке агентство Anadolu.

Затримані військові були частиною групи, яка здійснила напад на готель, де Ердоган перебував у відпустці в ніч на 15 липня в південно-західній частині курорту Мармаріс.

Втікачі були спіймані в районі Ула провінції Мугла після того, як спецпідрозділ жандармерії, за підтримки вертольотів і безпілотників, був направлений в цей район після інформації від місцевих.

Повідомляється, що відбулася стрілянина, але жодних повідомлень про поранених або загиблих не було.

Раніше влада Туреччини звільнила 1389 військовослужбовців, яких також підозрюють у зв'язках з організацією Ґюлена. Серед звільнених дев'ять генералів і більше сотні офіцерів.

У Туреччині в ніч на 16 липня була зроблена спроба військового перевороту. Представники влади Туреччини заявили, що переворот не вдався. Внаслідок спроби перевороту загинули щонайменше 265 осіб, більше півтисячі дістали поранень.

Також читайте головні факти щодо провалу військового перевороту в Туреччині. Громадське вело онлайн-трансляцію спроби заколоту в Туреччині.

Пов`язані новини