З 1 вересня 2018 року в Туркменістані забороняється багатожонство. Відповідний закон про внесення змін і доповнень до Сімейного кодексу підписав президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.

З 1 вересня 2018 року в Туркменістані забороняється багатожонство. Відповідний закон про внесення змін і доповнень до сімейного кодексу підписав президент Туркменістану .

Про це повідомляє інформагентство «Интерфакс». 

Зазначається, що ухвалений закон доповнює статтю Сімейного кодексу положенням про те, що «в Туркменістані не допускається багатожонство». 

Як уточнюється в поправці, «під багатожонством розуміється співмешкання з двома або кількома жінками одночасно при спільному веденні загального господарства».

Зауважимо, що у Туркменістані більшість населення сповідує іслам, який дозволяє чоловікам мати до чотирьох дружин. Водночас, кримінальним кодексом країни досі передбачено покарання за багатоженство. Зокрема, багатоженцям загрожує до двох років виправних робіт або великий штраф.

ЧИТАЙТЕ: Багатожонство за суспільною згодою — як укладають полігамні шлюби в Азербайджані

Раніше повідомлялось, що Муфтіят Чечні спростовував інформацію в ЗМІ про те, що керівництво республіки доручило Духовному управлінню мусульман закликати чоловіків знайти ще одну дружину.

Поділитись: