Соцмережа Twitter оголосила про заходи по боротьбі з ботами, — у мікроблозі більше не можна буде розміщувати ідентичні повідомлення з декількох акаунтів.

Соцмережа Twitter оголосила про заходи по боротьбі з ботами, — у мікроблозі більше не можна буде розміщувати ідентичні повідомлення з декількох акаунтів.

Про це повідомляє Reuters.

«Ці зміни є важливим кроком у запобіганні зловмисної діяльності, спрямованої проти важливих обговорень в Twitter, включаючи вибори в США і у всьому світі», — заявив представник компанії Йоель Рот.

Компанія анонсувала, що більше не дозволить людям розміщувати ідентичні повідомлення з декількох акаунтів, усуваючи тактику, яку російська влада використовувала для поширення вірусів і твітів.

Внести необхідні зміни в роботу користувачів компанія вимагає до 23 березня — інакше акаунти можуть заблокувати.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 5 причин, чому соцмережі стають небезпечними

Раніше повідомлялося, що пов’язані з Росією фейкові акаунти у Twitter під час виборів президента у США майже 500 тисяч разів поширювали дописи тодішнього кандидата Дональда Трампа.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

А Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв’язку з розслідуванням утручання Росії в американські вибори.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Раніше CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Поділитись: