УКРАЇНА

У Варшаві влаштували антиукраїнську акцію: Україна заявила про розпалення нетерпимості

19 березня, 2018 22:06
УКРАЇНА/У Варшаві влаштували антиукраїнську акцію: Україна заявила про розпалення нетерпимості
Зберегти
Вигляд
Посольство України у Польщі засудило маніфестації польських націоналістичних організацій, які біля посольства України у Варшаві виголошували антиукраїнську пропаганду.

Посольство України у Польщі засудило маніфестації польських націоналістичних організацій, які біля посольства України у Варшаві «виголошували антиукраїнську пропаганду».

Про це йдеться у заяві Посольства України.

«Свідомо чи несвідомо, але своїми діями та висловлюваннями вони розпалюють нетерпимість, діють на користь Кремля», — заявило українське посольство.

Згідно з повідомленням, одночасно з протестами польських націоналістів до українського посольства прийшли поляки, які висловили солідарність з Україною та українським народом під гаслом «За гідність вашу і нашу».

Журналіст Євген Приходько заявив, що польські націоналісти спалили портрети Степана Бандери та Романа Шухевича, «а посол польського Сейму поклав на землю червоно-чорний прапор та став на нього».

На початку березня польські та українські суспільні діячі підписали спільне звернення, у якому виступили проти напруження відносин між двома сусідніми країнами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сучасні битви за минуле: професорка Оля Гнатюк про меморіальні протистояння Польщі та України.

Більше про:
# Польща
Пов`язані новини