У Вашингтоні 16 листопада пройде засідання Комісії зі стратегічного партнерства Україна-США на рівні глав Міністерств закордонних справ. Про це повідомив президент Петро Порошенко після переговорів з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном.

«Домовилися про проведення 16 листопада Комісії стратегічного партнерства у Вашингтоні на рівні міністрів закордонних справ. Комісія була започаткована майже 10 років тому, і сьогодні домовились відновити її роботу як символ того, що дійсно партнерство України і США носить стратегічний характер», — заявив Порошенко.

11 листопада президент Петро Порошенко у Парижі спільно з канцлеркою ФРН Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном провів ттристоронні переговори щодо незаконних виборів на окупованому Донбасі, організованих Росією.

Під час зустрічі лідери «висловили тверду позицію щодо засудження фейкових «виборів» на Донбасі і підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Зазначимо, упродовж 10-11 листопада у Парижі відбудуться урочистості з відзначення 100-річчя завершення Першої світової війни. На церемонії очікують понад 60 голів держав та урядів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Цукровий» Трамп, Femen та історичний вагон: 70 лідерів зустрілися у Парижі до сторіччя завершення Першої світової

Поділитись: