Фото:

EPA-EFE/ERIK S. LESSER

У національному соборі у Вашингтоні попрощалися з 41-м президентом США Джорджем Бушем-старшим, який помер у 94 роки.

На церемонії про Буша висловилися його син, близький друг, колишній прем’єр-міністр Канади. Також у собор попрощатися з екс-президентом приїхали британський принц Чарльз та канцлерка Німеччини Ангела Меркель.

«Він полюбляв сміятися, особливо з себе. Він міг когось дражнити, але ніколи не робив це зі злості. Коли я був біля його ліжка, я сказав: «Тату, я люблю тебе і ти був чудовим батьком. І останні слово, які він сказав, були: Я теж тебе люблю», — розповів Джордж Буш-молодший.

Коли померла дружина Буша-старшого Барбара, усе, чого він хотів, це знову потримати її руку, поділився згадками Джордж Буш-молодший.

Джорджа Буша поховають у його президентській бібліотеці в Техасі, там, де похована його дружина.

На церемонію прощання прибули п’ять президентів США, включно з сином Джорджа Буша та чинним президентом Дональдом Трампом. Поруч сиділи подружжя Трампа й Обами, Білл та Гілларі Клінтон та Джиммі Картер.

Американські журналісти жартували над тим, що Трамп сидить поруч з усіма, кого критикував.

Фото:

EPA-EFE/ALEX BRANDON / POOL

30 листопада екс-президент США Джордж Буш-старший помер у віці 94 років Буш-старший був першим американським президентом, який відсвяткував 94-річчя.

Його син Джордж Буш-молодший пішов по стопах батька — він був 43-м президентом США у 2001-2009 роки. Інший його син — Джеб Буш — був губернатором Флориди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чому не зачесали президентові волосся?» — інтерв’ю з фотографом Білого дому

18 квітня у віці 92 років померла дружина Буша-старшого — Барбара Буш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вийти за президента, народити президента: чим запам'яталася Барбара Буш

Поділитись: