Життя

У Вашингтоні на готелі Trump International з'явилася проекція-напис «брудна діра»

14 січня, 2018 14:37
Життя/У Вашингтоні на готелі Trump International з'явилася проекція-напис «брудна діра»
Зберегти
Вигляд
Увечері в суботу, 13 січня, на готелі Trump International у Вашингтоні з'явилася проекція з зображеннями емодзі і словом «shithole», інакше «брудна діра».

Увечері в суботу, 13 січня, на готелі Trump International у Вашингтоні з'явилася проекція з зображеннями емодзі і словом «shithole», інакше «брудна діра».

Трамп особисто поки жодним чином не відреагував на напис. 

Автор проекції — журналіст Робін Белл, який нерідко влаштовує подібні акції.

У серпні 2017 року він організував проекцію на фасаді готелю Trump SoHo у Нью-Йорку. На проекції президент Росії Володимир Путін говорив Трампу: «Радий допомогти, бро!».

Раніше Африканський Союз, що представляє в ООН інтереси країн Африки, виступив із заявою, в якій вимагає вибачень від Трампа за те, що він назвав африканські держави «брудними дірами».

Журнал The New Yorker присвятив обкладинку нового випуску словам президента США Дональда Трампа, який назвав країни, звідки прибувають мігранти в США «брудними дірами». 

12 січня президент США Дональд Трамп нецензурно висловився про мігрантів з Гаїті, Сальвадору та країн Африки. Під час виступу у Білому домі Трамп використав слово «shithole», яке вважається нецензурним і перекладається як «брудна діра». Водночас він запропонував, щоб США натомість приймали більше людей із таких країн, як, наприклад, Норвегія.

Африканський Союз обурився через нецензурні слова Трампа про мігрантів

В ООН назвали «шокуючою та ганебною» заяву Трампа про мігрантів. Водночас у Норвегії іронізують щодо «запрошення» Трампа: «дякуємо, але не треба». 

5 грудня Верховний суд США підтримав указ Трампа про заборону на в’їзд громадянам 6 країн.

Пов`язані новини