Понад 170 тисяч британців зголосилися допомогти Національній службі охорони здоров’я (НСОЗ) країни в боротьбі з пандемією коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це заявив у середу, 25 березня, керівник НСОЗ Стівен Поуїс, передає Reuters.

«У часи кризи люди гуртуються разом. Це надзвичайна ситуація у сфері здоров’я, і кожен із нас може допомогти», — додав він.

Для боротьби з епідемією влада Великої Британії планує залучити 250 тисяч волонтерів. Вони доставлятимуть їжу й ліки, перевозитимуть пацієнтів і постачальників товарів першої необхідності, а також телефонуватимуть людям, які через ізоляцію почуваються самотніми.

Раніше уряд країни звернувся до лікарів, що пішли на пенсію, з проханням долучитися до НСОЗ на період епідемії SARS-CoV-2. За словами прем’єра Бориса Джонсона, вже 7500 відгукнулися на це прохання.

За останніми даними, у Великій Британії зафіксували 422 летальних випадки інфікування коронавірусом, з них 87 — за останню добу. Загальна кількість заражених SARS-CoV-2 у країні, за останніми даними британського МОЗ, складає 8077.

Станом на ранок 25 березня у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: