Понад 65 тисяч колишніх медпрацівників, які працювали в Національній службі охорони здоров’я Великої Британії, отримують листи з проханням повернутися на роботу й допомогти в протидії епідемії коронавірусу SARS-CoV-2.

Як повідомляє BBC, з таким проханням звернулася влада Англії та Уельсу. А в Шотландії влада попрохала тимчасово повернутися на роботу всіх, хто протягом останніх трьох років звільнився з медичних установ.

Окрім того, керівники британської Нацслужби охорони здоров’я попрохали про допомогу в боротьбі з коронавірусом викладачів і вчителів, поліцію, людей, що займаються виробництвом чи доставкою продуктів харчування чи медичного обладнання, а також студентів медичних факультетів останнього року навчання, зазначає BBC.

За останніми даними, у Великій Британії коронавірус виявили в 3269 людей, а 144 померли.

Нагадаємо, станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: