У Великій Британії тестуватимуть на COVID-19 дітей від 5 років, якщо вони мають симптоми інфікування. Таке рішення ухвалили після того, як додали в перелік симптомів коронавірусного захворювання втрату смаку та нюху.

Про це повідомляє BBC.

Раніше у країні на коронавірус тестували лише «співробітників ключових галузей», їхні родини, пацієнтів у лікарнях, мешканців будинків для літніх людей та медичних працівників.

Таким чином у країні намагаються краще виявляти випадки інфікування.

Ще у березні британські лікарі першими заявили про те, що симптомами зараження коронавірусу може бути втрата смаку чи нюху.

Зазначимо, що втрата нюху чи смаку наразі включена до визначених ВООЗ симптомів інфікування SARS-CoV-2, які зустрічаються рідко.

Наразі у Великій Британії зафіксували 243 695 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 34 636 людини померли. Країна посідає 5 місце за кількість інфікованих у світі.

У світі вже зафіксували 4 млн 721 тисячу 851 випадок коронавірусного захворювання COVID-19. З них 1 млн 812 тисячі 164 людини одужали та 313 260 — померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 125 тисяч 424 людини.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: