У Венесуелі заявили, що в передмісті столиці озброєні члени угруповання застрелили двох людей та поранили ще чотирьох під час референдуму, який організувала опозиція чинній владі

У Венесуелі заявили, що в передмісті столиці озброєні члени угруповання застрелили двох людей та поранили ще чотирьох під час референдуму, який організувала опозиція чинній владі.

Про це повідомляє Reuters.

За словами члена опозиційного альянсу Карлоса Окаріса, «у другій половині дня з’явилися озброєні бойовики, де тисячі людей голосують».

До цього президент країни Ніколас Мадуро висловив згоду з проведенням референдуму, однак закликав провести його мирно.

Референдум відбувається за два тижні до урядового голосування, яким оберуть членів Конституційної асамблеї, у повноваження якої будуть входити зміни в основний закон країни.

Символічне опитування, у якому дізнаватимуться, чи хочуть громадяни дострокових виборів, покликане протистояти політиці Мадуро, що призвела до економічної кризи та тримісячних антиурядових протестів, під час яких сталося майже 100 смертей.

Як повідомлялося, голосування розпочалося о 7 ранку у майже 2 000 дільниць по всій країні, як акт громадянської непокори.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile