Керівництво Верховної Ради пропонує цього тижня розглянути законопроект про зняття депутатської недоторканності, а також ухвалити закон «про президента».

Такі пропозиції озвучили під час погоджувальної ради парламенту. та його перша заступниця Ірина Геращенко запропонували.

«Я буду пропонувати щоб ми могли розглянути в четвер, після блоку безпеки, блок питань по реформі парламенту. Закон про тимчасові слідчі комісії, закон про кількість комітетів, закон про розподіл комітетів. Також, я вважаю, нам необхідно розглянути закон про недоторканність, який сьогодні перебуває у Верховній Раді. Я теж вважаю, що ми повинні його невідкладно розглянути», — наголосив спікер ВР Андрій Парубій.

Перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко з цього приводу сказала: «Я наполягаю, щоб ми допомогли новій команді, яка тільки озвучила, що вони збираються знімати депутатську недоторканність, — і проголосували за це вже в четвер. Цей закон прийнятий вже і повернувся з Конституційного Суду».

Своєю чергою, віце-спікер Оксана Сироїд закликала також ухвалити закон про президента.

«Час прийняти закон про президента. Закон, який не буде обмежувати владу президента — вона визначена Конституцію, а який поверне гаранта Конституції в русло самої Конституції. А крім того, закон, який захистить майбутнього президента — хто би ним не був — від впливу олігархів і дасть йому інструменти відповідальності», — заявила Сироїд.

На її думку, цей закон може «зробити будь-якого президента успішним».

«Я сподіваюся на підтримку цього закону і нинішнім президентом, і майбутнім», — додала вона.

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Поділитись: