Пара на банкеті з нагоди узаконення одностатевих шлюбів у Тайвані, 25 травня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/RITCHIE B. TONGO

У тайванському Тайбеї влаштували весільний банкет з нагоди узаконення одностатевих шлюбів. На ньому одночасно одружилися близько 20 пар.

Про це розповідає CNN.

Загалом до банкету долучилися понад тисяча учасників у весільних сукнях, костюмах, масках. Дехто одружувався, дехто — брав участь у театральних постановках.

AP зазначає, що учасники проходили червоним килимом в оточенні «радісних прихильників». Для них накрили 160 столів з 9-ма традиційними тайванськими стравами.

«Ми ніколи не втрачали надії, що одного разу одружимося», — сказала 38-річна держслужбовиця Джанет Сюй.

Ведучий церемонії побажав усім парам «100 років щастя».

Американський телеканал CNN додає, що дехто прийшов до місця банкету з ковдрами, влаштовуючи пікніки, аби висловити свою підтримку одностатевим парам.

Агентство Focus Taiwan з покликанням на Міністерство юстиції вказує, що за перший день узаконення одностатевих шлюбів одружилися 523 пар — 185 чоловічих і 341 жіноча.

Одностатеві пари стоять у черзі на реєстрацію шлюбів, 24 травня 2019 року
Фото:

EPA-EFE/RITCHIE B. TONGO

17 травня парламент Тайваню проголосував за легалізацію одностатевих шлюбів. Відтак ця частково визнана країна стала першою в Азії, яка узаконила шлюби між людьми однієї статі.

Тайвань, або Китайська Республіка — частково визнана країна, розташована на однойменному острові. Комуністична Китайська Народна Республіка (КНР) вважає цю територію своєю. Україна незалежність Тайваню не визнає.

Поділитись: