Світ / США

У вибухівках для Клінтон та Обами знайшли детонатори та уламки скла — NBC

NBC
Світ/США/У вибухівках для Клінтон та Обами знайшли детонатори та уламки скла — NBC
Зберегти
Вигляд
У вибухівках, які надіслали на адреси Гілларі Клінтон, Барака Обами та телеканалу CNN, знайшли таймери для запуску детонаторів та осколки скла для ураження під час вибуху. Про це повідомляє NBC з посиланням на правоохоронців, обізнаних із ситуацією.

Вибухівка була захована в 15-сантиметрових трубках. У ній знайшли також порох і акумулятор на кнопці.

Загалом же за три дні у Нью-Йорку відправили пакунки з вибухівками на 6 адрес — Гілларі та Біллу Клінтон, Бараку Обамі, колишньому голові ЦРУ Джону Бреннану, республіканці Максін Вотерс, мільярдеру Джорджу Соросу та колишному генпрокурору Еріку Холдеру.

24 жовтня у передмісті Нью-Йорка працівники Секретної служби США виявили бомбу в пошті, адресованій Гілларі та Біллу Клінтонам. Згодом агенти виявили другу бомбу, адресовану екс-президенту США Бараку Обамі.

Пізніше офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку евакуювали через підозрілий пакунок. Джерела Associated Press з посиланням на слідчих пов'язують вибухівку зі знайденим вибуховим пристроєм біля будинку мільярдера Сороса в Нью-Йорку. Журналістка «Голосу Америки» в ефірі Громадського повідомила, що усі вибухові пристрої, які у США невідомі надсилають колишнім посадовцям і політикам, були дієві та мали схожі принципи побудови. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бомби у Клінтонів, Обами, «пакунок» для Білого дому та евакуація СNN: що відомо

Більше про:
# вибухівка
# США
Пов`язані новини