Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей вже має інформацію про підготовку з боку Росії кібератаки на членів її кабінету.

Британські спецслужби готуються відповісти на можливу атаку з боку російських хакерів.

Як пише видання The Sunday Times з посиланням на джерела у структурах британської безпеки, Росія планує опублікувати компромат на високопоставлених осіб Великої Британії.

Зазначається, що прем'єр-міністр Британії Тереза Мей вже має інформацію про підготовку з боку Росії кібератаки на членів її кабінету.

«Британське агентство кібер-розвідки, Центр урядового зв'язку та міністерство оборони перебувають у режимі очікування пропорційної відповіді», — повідомляють співрозмовники видання.

За їхніми словами, Велика Британія знає російську "настільну книгу компроматів" і готова протистояти цьому.

Наголошується, що Росія готує компромат на британських політиків як відповідь на участь Лондона в ударі по Сирії, здійсненому 14 квітня.

«Найближчим часом ви побачите масштабні економічні санкції проти російських олігархів», — наголосив співрозмовник The Sunday Times. 

У ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали удару по Сирії. Трамп назвав удари США та союзників по Сирії  «досконалою місією».

Удари США, Великої Британії та Франції по  Сирії  підтримали в  НАТО.

Україна також підтримала удари США, Британії та Франції по Сирії.

МЗС Росії відреагувало на удари по хімоб'єктах у Сирії. Росія скликала екстрене засідання Радбезу ООН через удари по Сирії.

У Міноборони Франції опублікували відео удару по Сирії.

Нагадаємо, 8 квітня здійснили хіматаку на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб. Унаслідок атаки постраждали понад 1000 і загинули 70 людей.

Поділитись: