У Вірменії депутат фракції «Мій крок» Ради старійшин Єревану Генрік Артенян склав свій мандат через заклик до цькування в соцмережах дівчини.

Про це передає Jam-news.

Депутат розмістив у Facebook фотографію дівчини, яку вважав донькою глави Конституційного суду Грайра Товмасяна, з закликом почати її цькувати. Як пише видання, на знімку виявилася інша дівчина, яка не була пов'язана з Товмасяном.

Генрік Артенян представляє правлячу силу Вірменії «Мій крок». Зазначається, що в партії є суперечки з главою Конституційного суду — його вважають не здатним ухвалювати справедливі рішення.

Після інциденту представники фракції зібралися на екстрене засідання та вирішили, що Артенян має скласти мандат.

Як пише «Радіо Свобода» Вірменії, з 2015 року Артенян є членом партії «Громадський договір». У партії також вважають заклик до цькування неприйнятним.

Голова контрольної комісії партії, депутатка Сона Казарян сказала, що засідання їх комісії відбудеться на цьому тижні, а рішення про виключення з партії може прийняти правління партії.

Також на інцидент зреагував омбудсмен Вірменії, заявивши, що вчинок Артеняна заслуговує суворого осуду та абсолютно неприйнятний.

Поділитись: