У другому за величиною вірменському місті Ґюмрі сталися сутички між протестувальниками та поліцією.

У другому за величиною вірменському місті Ґюмрі сталися сутички між протестувальниками та поліцією. Учасники протесту намагалися увійти до навчальних закладів та агітувати студентів доєднуватися до демонстрацій, після чого учбові центрі у місті закрили.

Про це повідомляє місцевий телеканал «Гала».

Зазначається, що у гюмрійській філії Національного політехнічного університету Вірменії мітингувальників не пустили всередину. Проте кільком з них вдалося пройти у будівлю та закликати студентів не залишатися у вузі та виходити на протести.

Серед протестувальників є і школярі. Деякі з них стверджують, що директори шкіл погрожують їм відрахуванням, якщо вони не припинять участь в мітингах. Попередження утриматися від участі в акціях протесту отримують і батьки.

Раніше повідомлялося, що під час протестів у Єревані затримали 59 людей. 17 квітня поліція заявила, що звільнила усіх затриманих.

17 квітня правляча Республіканська партія офіційно затвердила кандидатуру керівника партії, екс-президента Саргсяна на посаді прем’єр-міністра країни. 16 квітня його кандидатуру офіційно висунула парламентська фракція Республіканської партії.

Зранку 16 квітня протестувальники перекрили низку головних автодоріг у Єревані на знак протесту проти висунення екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем’єр-міністра. Також противники прем'єрства Саргсяна увірвалися до будівлі Громадського радіо. Правоохоронці застосували шумові гранати і сльозогінний газ проти учасників акцій протесту в Єревані.

16 квітня між протестувальниками та правоохоронцями сталися сутички, унаслідок чого за медичною допомогою звернулися 46 постраждалих, шестеро з яких — поліцейські. Також під час сутичок у Єревані постраждав один з організаторів акцій протесту, депутат Пашинян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протести у Вірменії: як екс-президент хоче стати прем'єром

У ніч на 17 квітня протестувальники ночували у наметах біля парламенту, щоб не допустити депутатів до будівлі.

17 квітня парламент обрав колишнього президента Вірменії прем’єр-міністром, попри масові протести.

Організатор протестів у Єревані Пашинян заявив про початок «Оксамитової революції».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile