Таку думку в коментарі Громадському висловив грузинський журналіст, політичний оглядач Дмитро Аваліані.

Після того, як екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі пішов з посади очільника Одеської обладміністрації та став опозиційним до нинішньої української влади, у грузинського керівництва може «з’явитись нова надія» на екстрадицію Саакашвілі.

Таку думку в коментарі Громадському висловив грузинський журналіст, політичний оглядач Дмитро Аваліані.

«Судячи з останніх заяв Порошенка, у грузинської влади може з’явитись надія, що це питання (екстрадиція Саакашвілі – ред.) може якимось чином вирішитись на їхню користь», – сказав він.

За словами Аваліані, деталі вирішення цього питання наразі невідомі, однак він припускає, що у Грузії сподіваються, наприклад, на позбавлення Саакашвілі українського громадянства, і це сприятиме його видачі.

«З цього питання суспільство в Грузії наразі розділене. Одні хочуть побачити Саакашвілі на лаві підсудних і у в’язниці – це прихильники нинішньої влади. Але в країні є й прихильники Саакашвілі, які з цього приводу будуть дуже невдоволені», – додав журналіст.

Нагадаємо, що Грузія двічі зверталася до України з приводу екстрадиції Саакашвілі.

Однак під час брифінгу у Тбілісі 18 липня Порошенко заявив, що Україна не отримувала від влади Грузії вимог про екстрадицію Міхеіла Саакашвілі.

Зазначимо, що проти екс-президента країни Саакашвілі у Грузії порушено кілька кримінальних справ за звинуваченням в розтраті держкоштів і перевищенні службових повноважень. 

Раніше Порошенко заявив, що Україна не має наміру розслідувати діяльність Саакашвілі.

Саакашвілі заявив про відставку з поста голови Одеської ОДА 7 листопада 2016 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile