Глобальна пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 починає прискорюватися попри те, що деяким країнам вдалося досягти прогресу у стримуванні хвороби. Більшість жителів планети залишаються сприйнятливими до коронавірусу.

Про це на брифінгу заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Гебреісус.

«Ми всі хочемо, щоб це закінчилося. Ми всі хочемо продовжувати жити своїм життям. Але сувора реальність така, що все ще навіть не наблизилося до закінчення», — зазначив він.

За словами Гебреісуса, введені багатьма країнами обмежувальні заходи дозволили пригальмувати розвиток COVID-19, але не зупинили поширення хвороби повністю.

«Критичне питання, яке постане перед усіма країнами в найближчі місяці, полягає в тому, як жити з цим вірусом», — наголосив глава ВООЗ.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі з початку пандемії COVID-19 виявили у 10 млн 249 тисячі 460 людей. З них 5 млн 556 тисячі 634 пацієнти вже одужали та 504 466 — померли від ускладнень. Продовжують лікуватися 4,1 млн людей.

В Україні за минулу добу коронавірус підтвердили у 646 людей. Також зафіксували 18 летальних випадків та 93 людини одужали.

Поділитись: