Група молдовських вірян під час епідемії коронавірусу поїхала автобусом до Почаївського монастиря, що в Україні. Після повернення додому у вісьмох із них підтвердили інфікування SARS-CoV-2.

Про це заявив прем’єр-міністр Молдови Іон Кіку, передає ZDG

«Громадяни, які поїхали під час епіцентру епідемії в монастир в Україні, і тепер уже восьмеро заражених людей звідти, і є ризик того, що весь той автобус інфікований. Ніщо нас не врятує, якщо ми несвідомо їдемо інфікуватися», — заявив молдовський прем’єр.

Він закликав громадян країни «молитися з дому, не ходити до церков, оскільки ставимо під загрозу життя наших близьких».

ZDG зазначає, що Митрополія Молдови оголосила, що не припинятиме богослужінь, але вони відбуватимуться в «жорсткіших умовах».

Раніше Вселенський патріарх Варфоломій наказав церквам припинити проводити служби та релігійні обряди до кінця березня задля боротьби з поширенням коронавірусу.

За останніми даними, в Молдові виявлено 94 випадків інфікування SARS-CoV-2, з них дві людини одужали, а одна померла.

Станом на ранок 23 березня у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: