Економіка / Бізнес

У всіх закладах відпочинку, які перевіряла ДФС, виявили порушення

ДФС
Економіка/Бізнес/У всіх закладах відпочинку, які перевіряла ДФС, виявили порушення
Зберегти
Вигляд
Державна фіскальна служба України повідомила, що виявила порушення у всіх 1609 закладах масового відпочинку, у яких проводила перевірки.

Перевірки проводили протягом курортного сезону на півдні України та у решті областей. За фактами порушень з власників закладів відпочинку стягнули близько 20,6 мільйонів гривень штрафів.

Зокрема, найпоширенішим порушенням було неоприбутковування готівки. За цими фактами ДФС стягнула 11,4 мільйони гривень штрафів. Серед найпоширеніших порушень була також торгівля алкоголем та тютюном без відповідної ліцензії.

«Також протягом курортного сезону під час проведення фактичних перевірок проведено 168 хронометражів, за результатами яких спостерігається середньоденне збільшення готівкової виручки на господарських об’єктах до 2 разів», — додають у ДФС.

Раніше уряд затвердив нові норми щодо здійснення перевірок бізнесу, скасувавши близько 700 підстав для здійснення таких перевірок.

Зазначалось, що наступного року держава планує провести 143,4 тисячі перевірок бізнесу.

Напередодні у Міністерстві економічного розвитку презентували сайт, на якому кожен підприємець може ознайомитись із запланованими державними перевірками.

Пов`язані новини