Американське видання Washington Post відправило свою журналістку Феліцію Сонмез в оплачувану відпустку після того, як вона зробила твіт із посиланням на статтю про звинувачення американського баскетболіста Кобі Браянта у зґвалтуванні за декілька годин після загибелі.

Про це повідомляє The Washington Post.

Журналістка посилалась на статтю Daily Beast 2016 року, в якій ідеться про звинувачення Кобі Браянта в зґвалтуванні 19-річної працівниці готелю, який баскетболіст відвідав у 2003 році. Втім звинувачення зняли, оскільки працівниця відмовилася свідчити. Потім Браянт зізнався, що мав сексуальні стосунки з нею, але переконував, що дівчина була згодна. Пізніше спортсмен вибачився та визнав, що працівниця готелю не давала своєї згоди.

Сама Феліція Сонмез пояснила свій допис тим, що звинувачення в насильстві є важливою частиною біографії загиблого баскетболіста. За її словами, родини постраждалих від сексуального насильства підтримали її дії.

Крім того, журналістка розповіла, що після свого твіту отримала погрози про зґвалтування та вбивства. Також вона заявила, що її домашню адресу оприлюднили в інтернеті, тому репортерці довелось ночувати в готелі.

Зазначається, що керівництво газети попросили Сонмез видалити її твіт, що вона і зробила. Наразі журналістка перебуває в оплачуваній відпустці, поки менеджмент видання розглядає інцидент.

Втім профспілка The Washington Post виступила проти відсторонення Сонмез.

«Втрата такого кумира та багатьох інших життів — це трагедія. Але ми вважаємо, що ми, як новинарі, відповідальні за те, щоб розповісти суспільству всю правду, яку ми знаємо — про популярні та непопулярні моменти своєчасно та несвоєчасно», — йдеться у листі до керівництва видання.

Нагадаємо, зірковий баскетболіст, ексгравець «Лос-Анджелес Лейкерс» Кобі Браянт 26 січня загинув в авіакатастрофі — гелікоптер з ним розбився біля Лос-Анджелеса. На борту були ще вісім людей, зокрема 13-річна донька Браянта Джіана. Ніхто з них не вижив.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile