Життя

У Єгипті через напад акули постраждала одна людина

7 серпня, 2017 19:08
Життя/У Єгипті через напад акули постраждала одна людина
Зберегти
Вигляд
Акулу в районі Хургади зафіксували вперше з 2015 року.

У Єгипті, у районі Хургади, унаслідок нападу акули постраждала людина, повідомляє «Інтерфакс».

Як пише туристичний портал Turprofi, постраждала — дівчина з Австрії. Її урятував турист із західної України, п’ятдесятидворічний підприємець з Ужгорода Михайло Волошин.

«Раптом з’явилася акула і вирвала з лівої частини живота дівчини шматок м’яса. Коли дівчина почала кричати, Михайло підплив, поранена вхопилася за нього, а далі українцеві нічого не лишалося, як гребти до понтону. Увесь цей час акула кружляла поруч, проте вони вибралися», — ідеться в повідомленні.

Зазначається, що акулу в районі Хургади зафіксували вперше з 2015 року.

Біла акула — одна з найбільших хижих на землі. Риби досягають приблизно п’яти метрів завдовжки. Уважається найнебезпечнішим для людини різновидом акул.

У березні 2015 року на курорті Марса-Алам після нападу акули помер німецький турист. Тоді акула атакувала 53-річного громадянина Німеччини та відкусила йому ногу. По дорозі в шпиталь він помер.

У 2010 році напад акули фіксували на курорті Шарм-Ель-Шейх.

Нагадаємо, у п’ятницю 14 липня в єгипетському курортному місті Хургада стався збройний напад на туристів в одному з готелів. Спершу повідомлялося, що двоє українських громадян загинули. Однак пізніше МЗС спростувало цю інформацію.

Унаслідок нападу загинули дві громадянки Німеччини. Згодом померла громадянка Чехії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на курорт в Єгипті: головні питання та відповіді.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# єгипет
Пов`язані новини