Світ

У Єгипті суд виправдав чотирирічного хлопчика, якого звинуватили в сексуальних домаганнях

13 травня, 2018 15:08
Світ/У Єгипті суд виправдав чотирирічного хлопчика, якого звинуватили в сексуальних домаганнях
Зберегти
Вигляд
У Єгипті суд визнав невинним чотирирічного учня початкової школи, звинуваченого в сексуальних домаганнях. Хлопчик поцілував свою однокласницю, якій теж чотири роки, і обурений батько дівчинки звернувся до суду.

У Єгипті суд  визнав невинним чотирирічного учня початкової школи, звинуваченого в сексуальних домаганнях. Хлопчик поцілував свою однокласницю, якій теж чотири роки, і обурений батько дівчинки звернувся до суду.

Про це повідомляє ВВС. 

Повідомляється, що батько поцілованої дівчинки не обмежилися  подав офіційну скаргу, після чого прокуратура передала цю справу в спеціальний суд з дрібних злочинів.

Суд першої інстанції відмовився розглядати дану скаргу, заявивши, що дана справа не в його юрисдикції. Суд вищої інстанції виправдав дитину, вказавши на необгрунтованість звинувачень.

Нагадаємо, через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

 

Пов`язані новини