За останні 4 дні в рамках кампанії проти ЛГБТКІ-спільноти влада Єгипту заарештувала щонайменше 22 людини.

За останні 4 дні в рамках кампанії проти ЛГБТКІ-спільноти влада Єгипту заарештувала щонайменше 22 людини.

За інформацією Amnesty International минулого місяця двох чоловіків та жінку затримали через демонстрацію ними райдужних  прапорів.

Водночас у законодавстві країни немає окремої статті щодо гомосексуальності, людей затримують за звинуваченнями в «розпусті», «богохульстві», «неморальності» тощо, пише ВВС.

Напередодні під час виступу гурту Mashrou' Leila в Каїрі, вокаліст якого є відкритим геєм, слухачі розгорнули райдужний прапор. Відтак прокурор країни Набіл Садек наказав розслідувати «випадок, який пропагує гомосексуальність». У піднятті прапора звинуватили 6 людей, разом з іншими 10 затриманими вони постали перед судом. Оголошення вироку призначене на 29 жовтня.

Amnesty International також повідомила, що затримання в Каїрі та інших містах тривають і за іншими звинуваченнями, зокрема «розпусту через онлайн засоби». Затриманим чоловікам роблять аналіз прямої кишки.

«Примусові обстеження кишки прирівнюються до тортур, це не може бути виправданим за будь-яких умов», — уважає представник Amnesty North Africa.

Музикантам гурту Mashrou' Leila збираються заборонити в’їзд до країни, самі музиканти кажуть, що дуже засмучені репресіями проти геїв в Єгипті.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile