Європейська комісія запропонувала продовжити тимчасове обмеження для громадян третіх країн на несуттєві поїздки до країн Європейського Союзу і Шенгенської зони до 15 червня.

Про це повідомляє «Європейська правда».

«У той час як деякі асоційовані держави ЄС і Шенгенської зони роблять попередні кроки для пом'якшення заходів у боротьбі з поширенням пандемії, ситуація залишається нестабільною як в Європі, так і в усьому світі», — йдеться у повідомленні.

У Єврокомісії підкреслили, що зняття обмежень на в’їзд має бути поетапним. Послаблення обмежень на внутрішніх кордонах має передувати початку відкриття зовнішніх кордонів.

Раніше повідомлялось, що Латвія, Литва й Естонія з 15 травня відкривають внутрішні кордони: їхні громадяни зможуть подорожувати територією цих трьох країн.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на 9 травня у світі зафіксували 4 млн 14 тисяч 436 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Серед них 1 млн 387 тисяч 230 людей одужали та 276 251 померли. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 350 тисяч 955 людей.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 14 710 випадків коронавірусу. За добу зафіксували 515 випадків хвороби. З початку епідемії в Україні 2 909 пацієнтів вже одужали (+203 за добу), а 376 — померли (+15 за добу).

Поділитись: