Боєць 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади потрапив у полон. Цю інформацію офіційно підтвердили у «Закарпатському легіоні».

На офіційній сторінці бригади у Facebook ідеться, що на опублікованих бойовиками фото та відео дійсно їхній солдат — Ігор Мирончук.

У «Закарпатському легіоні» наголосили, що відео змонтоване з метою пропаганди, а на самого бійця чинився моральний тиск.

«Він вимовляє завчені фрази, написані пропагандистами російських окупаційних військ, повторюючи ті ж самі фейки, що раніше були вкладені в уста інших військовополонених», — заявили в бригаді, наголосивши, що « в жодному разі не засуджують» солдата.

Нагадаємо, 10 лютого внаслідок обстрілу бойовиків боєць «Закарпатського легіону» ймовірно через отриману контузію втратив орієнтування на місцевості та зник. У бригаді допустили, що він потрапив у полон.

Також повідомлялося, що 2 січня сайти бойовиків повідомили про полоненого солдата. У Закарпатській бригаді заявили лише про зникнення бійця на Донбасі в ніч з 28 на 29 грудня. Також 128-а бригада підтвердила, що номер автомата, фото з яким опублікував один з ресурсів бойовиків, належить саме зниклому бійцю.

Пізніше «Закарпатський легіон» визнав, що їхній боєць — Качинський Андрій із села Берестівка Володимирецького району Рівненської області — потрапив у полон бойовиків.

Поділитись: