У зоні бойових дій на Донбасі зник військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Раніше бойовики заявили про захоплення в полон українського солдата.

На сторінці бригади у Facebook повідомляється, що військовий зник в ніч з 28 на 29 грудня.

«З моменту зникнення були організовані розшукові заходи, які станом на 2.01.19 року не дали результату. За даним фактом 29.12.18 р. військовою прокуратурою було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — йдеться у повідомленні.

Раніше на сайтах бойовиків з’явилася інформація про захоплення в полон українського солдата. Зазначається, що це сталося 28 грудня під час нібито спроби наступу з боку 128-ї бригади на Маріупольському напрямку.

Як стверджують бойовики, під час наступу українські військові натрапили на мінне поле, внаслідок чого двоє бійців загинули, а ще одного залишили напризволяще. Саме його нібито взяли в полон бойовики.

Удень 2 січня в штабі операції Об’єднаних сил Громадському заявили, що інформація про полоненого солдата — фейк.

Водночас 128-а бригада підтвердила, що номер автомата, фото з яким опублікував один з ресурсів бойовиків, належить саме зниклому бійцю.

Автомат нібито захопленого в полон солдата закарпатської бригади
Фото:

сайт бойовиків

Але в бригаді спростували інформацію бойовиків про проведення наступу на Маріупольському напрямку.

«Роботи щодо пошуку військовослужбовця — продовжуються», — наголосили військові.

Як повідомлялося, 1 січня внаслідок обстрілів бойовиків загинули двоє військових.

27 грудня безпекова підгрупа Тристоронньої контактної групи домовилася про введення режиму тиші в зоні бойових дій на Донбасі з 29 грудня. Попри домовлене припинення вогню, бойовики продовжили обстрілювати позиції українських військових.

У перший день режиму тиші на Донбасі бойовики двічі обстрілювали позиції українських військових. Із забороненої Мінськими угодами зброї вогонь не відкривався. Ніхто не постраждав. 31 грудня бойовики порушили режим тиші на Донбасі. Двоє було поранених.

Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

Поділитись: