УКРАЇНА

У закарпатському селі Чорна Тиса кількість хворих на кір зросла до 75 людей

21 травня, 2018 20:28
УКРАЇНА/У закарпатському селі Чорна Тиса кількість хворих на кір зросла до 75 людей
Зберегти
Вигляд
У Закарпатській області кількість захворілих учнів загальноосвітньої школи села Чорна Тиса Рахівського району зросла до 75.

У Закарпатській області кількість захворілих учнів загальноосвітньої школи села Чорна Тиса Рахівського району зросла до 75. 

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації.

Повідомляється, що станом  на 21 травня року загальна кількість захворілих  школярів становить 75 осіб. У всіх захворілих зареєстровані легкі та середні форми захворювання. Один учень перебуває в інфекційному відділені Рахівської районної лікарні.

За даними департаменту, у селі Чорна Тиса з початку 2018 року  зареєстровано 99 випадків кору, усі у дітей до 17 років.

Зазначається, що по Рахівському району за аналогічний період зареєстровано 198 випадків захворювання, з яких 181 у дітей.

Раніше повідомлялось, що у селі Чорна Тиса Рахівського району Закарпатської області зареєстровано 56 учнів хворих на кір.

Перший випадок кору у цьому селі зареєстровано у квітні 2018 року.

16 травня у МОЗ повідомили, що в Україні досі триває спалах кору: за тиждень з 7 по 13 травня на кір захворіли 1407 людей: 651 дорослий і 756 дітей.

Найбільше нових випадків зареєстрували у Вінницькій, Волинській, Київській, Львівській, Луганській, Рівненській, Чернігівській області, а також у Києві. Частка дорослих, які захворіли на кір, також зростає.

З початку 2018 року на кір захворіли 15 261 людина — 6 243 дорослих і 9 018 дітей. За цей час від ускладнень кору померло восьмеро людей: шестеро дітей і двоє дорослих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кір в Україні: чи можна говорити про епідемію?

 

Більше про:
# кір
# Закарпаття
Пов`язані новини