В ухваленому президентському законі про деокупацію Донбасу додана поправка, яка дозвовляє громадянам отримувати компенсацію за втрачене унаслідок бойових дій житло без судового збору.

В ухваленому президентському законі про деокупацію Донбасу додана поправка, яка дозволяє громадянам отримувати компенсацію за втрачене унаслідок бойових дій житло без судового збору.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Для нас була дуже важливою правка, щоб громадяни могли в судах отримувати компенсацію за втрачене житло, але без судового збору. Цю правку повернули. Таким чином ми проголосували в цілому за текст, ми вважаємо, що це суттєвий крок уперед, який урегулював цілу низку питань, не врегульованих раніше», — сказав депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дім, якого немає. Як жителі Мар'їнки судяться з Україною за своє житло.

Однак парламент не підтримав поправки про право СБУ прослуховувати телефони та перевіряти облікові записи користувачів без рішення суду та про розрив дипвідносин з Росією.

За сам законопроект про деокупацію проголосували 280 народних депутатів.

Згідно з текстом закону,  межі окупованих територій в цих областях, визначаються президентом за поданням Міністерства оборони, підготовленим на основі пропозицій Генштабу ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про окуповані території: Що зміниться для мешканців Донбасу.

Поділитись: