ENRU

У замку британських монархів влаштували вечірку на півтисячі людей

У Віндзорському замку — резиденції британських монархів — провели вечірку, в якій взяли участь 500 людей.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Вечірка була присвячена творчості шведської поп-гурту ABBA. Під час заходу на великому екрані, встановленому на прилеглій до замку території, показали мюзикл «Мамма MIA!», а потім перед гостями виступив гурт, який виконував пісні ABBA.

Квитки на вечірку за ціною 12,5 фунта поширювалися серед співробітників королівського двору, які могли купити їх як для себе, так і для своїх знайомих. Завдяки цьому, повідомила виданню одна з гостей, на вечірку змогли потрапити «багато простих людей».

Співробітники королівського двору повинні були повідомляти імена гостей, для яких купують квитки, щоб їх могла перевірити служба безпеки.

Як зазначає The Daily Mail, раніше в резиденції британських монархів у Віндзорі вже проводили покази «Зоряних воєн» для членів кіноклубу, що діє при замку, але вечірка з живим звуком була влаштована вперше.

Дозвіл на проведення такого заходу, зазначає видання, повинна була дати королева. Сама Єлизавета II в момент вечірки перебувала в своїй резиденції в Балморалі в Шотландії.

Нагадаємо, 26 червня караул Букінгемського палацу вперше очолила жінка.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram