На електронну адресу низки співробітників «Запоріжсталі», що належить українському олігарху Рінату Ахметову, прийшли листи з погрозами про мінування. У компанії заявляють, що таким чином невідомі намагаються паралізувати її роботу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Запоріжсталі».

Там зазначають, що після отримання повідомлень про мінування на завод викликали поліцію.

«Комбінат «Запоріжсталь» розраховує на оперативну злагоджену роботу спеціалізованих державних служб щодо усунення загрози для життя та здоров’я працівників колективу підприємства і вважає, що анонімні погрози з мінування найбільшого регіонотворчого підприємства спрямовані на розхитування ситуації в Запорізькій області, дестабілізацію суспільства і ведуть до можливої ​​зупинки виробництва підприємства і економічному колапсу в гірничо-металургійній галузі», — йдеться у повідомленні компанії.

Зазначимо, що «Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України, входить до металургійного бізнесу Ріната Ахметова та Вадима Новинського.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2019 року Україною прокотилася хвиля фейкових мінувань. Зокрема, у Харкові до поліції надійшли чотири повідомлення про нібито закладену вибухівку в міжнародному аеропорту «Харків», готелі Kharkiv Palace, торговому центрі Ave Plaza і супермаркеті «Ашан» на вулиці Героїв праці. Також «мінували» аеропорт Львова.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile