Замість кандидата у президенти Володимира Зеленського на дебати з опонентом Петром Порошенком в ефірі телеканалу ICTV прийде його радник, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк. Про це повідомляють на сайті ICTV.

Крім Данилюка, в ефір каналу прийдуть журналіст «Українського тижня» Денис Казанський, Інна Кузнецова з «Радіо Свободи», координаторка ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Матвійчук, політологи Олексій Якубін та Сергій Таран, а також волонтер Мирослав Гай.

Початок програми «Свобода слова» — о 22:40.

Раніше Порошенко заявив, що готовий прийти на дебати, зокрема на стадіон, в будь-яку дату, якщо вона не буде порушуватизаконодавство.

14 квітня Порошенко організував проведення дебатів на НСК «Олімпійський», проте Зеленський так і не з'явився. У штабі Зеленського назвали це мітингом Порошенка та заявили, що чекають на нього на «Олімпійському» 19 квітня о 19:00.

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: