Міська влада Житомира домовилася з хлібзаводами про освячення пасок прямо на виробництві у період Великодня — 12 квітня.

Про це у відеозверненні повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Для того, щоб ми могли отримати освячені паски на всіх виробництвах, це й Бердичів, Новоград-Волинський та Житомир, ми освятимо ці паски. У торговельних мережах ви зможете купити одразу освячені паски», — розповів він.

Окрім того, щоб не наражати людей на небезпеку, запровадять прямі трансляції великодніх богослужінь на місцевих телеканалах, закриють для відвідування кладовища, що знаходяться на території Житомирської міської ОТГ, та перекриють рух по Західному шосе (окрім вантажівок, спецтехніки та автомобілів, залучених в обрядах поховання).

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

У світу кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-19 зросла до 937 170 людей.

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 804 людини, з них 20 померли, а 13 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: